Mersin
Mezitli
(0553) 475 04 33 ( whatsapp )
Telefon
info@ncamedya.com
E-Mail
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Seo çalışması diğer bir adı ile Arama Motoru Optimizasyonu çalışması; arama motorlarında belirlediğiniz kelimelerde daha üst sırada çıkıp o kelime hacminde ki aramalardan trafik yani hit almanızı sağlar. Firmanızın veya sitenizin hit alması yaptığınız işten gelir elde etmenizi müşteri potansiyelini yükseltmenize olanak sunar.

Günmüzde milyonlarca web sitesi arasından sıyrılıp arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek için web sitelerinize arama motoru optimizasyonu yani seo yapılması şart denilebilecek kadar önemli bir rol oynamaktadır.
Goole’da İlk Sayfaya Yer Almak İster misiniz?

 

Web sitenizi google algoritmalarına uygun hale getirip, hedef kitlenizi ve anahtar kelimelerinizi belirledikten sonra sitenizi dış seo ile destekleyerek sizlere sektörde daha iyi bir sıra, daha otoriter bir imaj ve geniş müşteri potansiyeli sunuyoruz.SEO İZLENİLEN YOL

SEO İngilizce olarak “Search Engine Optimization” yani “Arama Motoru Optimizasyonu” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

SEO’nun temel amacı, açılımı itibariyle “Arama Motoru Optimizasyonu” yani Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.


SİTE İÇİ ANALİZ

ANAHTAR KELİME

RAKİP ANALİZ

DIŞ SEO

İŞLEM SONUCU6x
Kelime Belirleme


398%
Rakip Analinizi


1105%
Belirlenen Kelimede Seo Çalışması


129%
Kısa Zamanda Yüksek Etki


SEO REFERANSLARI

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.